Abracon ASH7K-32.768KHZ-T
Oscillator XO 0.032768MHz -170ppm/10ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页15 年前
Upverter
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Introduction Date2011-06-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-12-15
LTD Date2020-11-19
相关零件
Oscillator MEMS 0.032768MHz ±10ppm (Stability) LVCMOS 52% 1.8V/2.5V/3.3V 4-PinCSP SMD T/R
Oscillator XO 0.032768MHz 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 12-Pin VSOJ SMD T/R
Oscillator XO 0.032768MHz ±20ppm 15pF CMOS 60% 1.8V/2.5V/3.3V/5V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 0.032768MHz -200ppm/10ppm 15pF CMOS 60% 3.3V 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
Oscillator XO 0.032768MHz -200ppm/10ppm 15pF CMOS 60% 2.8V 4-Pin Ultra Mini-CSMD T/R
描述
ASH7K Series 32.768 kHz 3.2 x 1.5 mm 3.3 V -170 to +10 ppm Crystal Oscillator
Oscillator, 32.768Khz, 1.5V, 2.5V, 2.8V, 3.0V, 3.3V, Surface Mount, 3.2 X 1.5Mm X 1.0Mm, Tolerance @ 25C +/-5Ppm, Frequency Stability -170 To +10Ppm From -40 +85C Rohs Compliant: Yes
OSC, 32.768KHZ, 3.2MM X 1.5MM, CMOS; Frequency Nom: 32.768kHz; Frequency Stability + / -: -; Oscillator Case: SMD, 3.2mm x 1.5mm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: ASH7K Series; Operating Temperature Min: -40°C; Operati