Abracon ASFLMPC-30.000MHZ-Z-T
Oscillator MEMS 30MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
MEMS Oscillator, High Perf, Single CMOS Output, -55C-125C, 50ppm
CTS ComponentsCB3LV-3I-30M0000
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1.5MHz Min, 160MHz Max, 30MHz Nom, GREEN, CERAMIC PACKAGE-4
CTS ComponentsCB3LV-3C-30M0000
CB3LV Series 30 MHz 3.3 V -20 to +70°C SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
Oscillator XO 30MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 27MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 27MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
描述
MEMS Oscillator, 30 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 50 ppm, 3.3 V, ASFLMP
CMOS Output Clock Oscillator, 10MHz Min, 100MHz Max, 30MHz Nom, CMOS
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD