Abracon ASFLMPC-26.000MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 26MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页15 年前
Sager Electronics
Master Electronics
Farnell
Abracon SCT
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-07-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 26MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN EP SMD T/R
Oscillator MEMS 25MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 24.75MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R
Oscillator MEMS 25.0007MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin CDFN SMD Tube
24.576MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.6 V 35mA Enable/Disable
描述
MEMS Oscillator, 26 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 25 ppm, 3.3 V, ASFLMP
CMOS Output Clock Oscillator, 10MHz Min, 170MHz Max, 26MHz Nom, CMOS
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 26.0000MHZ CMOS SMD
Mems Oscillator, 26Mhz, 5 X 3.2Mm, Cmos; Frequency Nom:26Mhz; Oscillator Case:Smd, 5Mm X 3.2Mm; Frequency Stability +/-:25Ppm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Asflmp Series; Oscillator Output Compatibility:Cmos Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMPC-26.000MHZ-LR-T