Abracon ASFLMB-60.000MHZ-LR-T
Mems Osc Xo 60.0000Mhz Lvcmos/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMB-60.000MHZ-LR-T
数据表和文档
Sager Electronics
Electro Sonic
3 个月趋势:
-9.21%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 60MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-5C-60M0000
Clock Oscillator 60MHz 3.3V 30pF 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 60MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
MEMS Oscillator, 60 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1001
描述
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 60.0000MHZ LVCMOS
CMOS Output Clock Oscillator, 60MHz Nom
LVCMOS 3.6V 16mA 15pF ¡À25ppm 60MHz 5mm*3.2mm*900¦Ìm