Abracon ASFLMB-44.000MHZ-LR-T
Mems Osc Xo 44.0000Mhz Lvcmos/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMB-44.000MHZ-LR-T
数据表和文档
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.49%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 40MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 48MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
TXC TA-44.000MBD-T OSCILLATOR, MEMS, CMOS, 44MHz, SMD
Oscillator MEMS 44MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 40MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN EP SMD T/R
7W Series 40 MHz 7 x 5 mm 5 V ±25 ppm Surface Mount CMOS Clock Oscillator
描述
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 44.0000M HZ LVCMOS
MEMS OSC XO 44.0000MHZ LVCMOS, 5x3.2mm, RoHS
Abracon SCT
CMOS Output Clock Oscillator, 44MHz Nom
LVCMOS 3.6V 16mA 15pF ¡À25ppm 44MHz 5mm*3.2mm*900¦Ìm