Abracon ASFLMB-24.576MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 24.576MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
数据表和文档
Master Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.33%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 24.576MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
CTS Components636L3I024M57600
SMD Crystal Oscillator 24.576MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator XO 24.576MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-2333-245.7-BN-TR
Clock Oscillator 24.576MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
CTS Components636L3C024M57600
Oscillator XO 24.576MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
描述
MEMS Oscillator, 24.576 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 50 ppm, 3.3 V, ASFLMB
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 24.576MHz Nom, CMOS
MEMS OSC XO 24.5760MHZ LVCMOS / 24.576 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead