Abracon ASFLMB-150.000MHZ-LR-T
Tight Stability Industrial Temp 2ND Gen. Mems Oscillator, 15
数据表和文档
Country of OriginThailand
Introduction Date2011-07-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
MicrochipDSC8001CI2
Oscillator MEMS 1MHz to 150MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin CDFN SMD Tube
MicrochipDSC8001BI2
Programmable Oscillators Unprog MEMS Oscillator, -40C-85C, 25ppm
MEMS Oscillator, 150 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1001
描述
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 150MHz Nom, CMOS
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVCMOS