Abracon ASFLMB-12.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 12MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页15 年前
JRH Electronics
Electro Sonic
3 个月趋势:
+53.70%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
相关零件
Oscillator MEMS 12MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator XO 12MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-12M0000
SMD Crystal Oscillator 12MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-12M0000
Oscillator XO 12MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
描述
MEMS Oscillator, 12 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 50 ppm, 3.3 V, ASFLMB
ASFLMB Series 12 MHz ±50 ppm 15 pF -40 to +85°C Silicon Clock Oscillator
Mems Oscillator, 12Mhz, Smd, 3.2 X 2.5Mm; Frequency Nom:12Mhz; Oscillator Case:Smd, 5Mm X 3.2Mm; Frequency Stability +/-:50Ppm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:Pure Silicon Asflmb Series; Oscillator Output Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMB-12.000MHZ-LC-T