Abracon ASFLMB-10.000MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 10MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页15 年前
JRH Electronics
Electro Sonic
3 个月趋势:
-33.48%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 10MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-5I-10M0000
SMD Crystal Oscillator 10MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
10MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Oscillator MEMS 10MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
5.0x3.2 Timing XO 10 MHz CMOS 3.3V 25ppm -40 to 85C
描述
MEMS Oscillator, 10 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 25 ppm, 3.3 V, ASFLMB
ASFLMB Series 10.000Mhz 1.8V 3.3V MEMS Oscillator
MEMS OSC, 10MHZ, CMOS, SMD, 5MM X 3.2MM ROHS COMPLIANT: YES
CMOS Output Clock Oscillator, 10MHz Nom, CMOS
MEMS OSC XO 10.0000MHZ LVCMOS, 5x3.2mm, RoHS
Abracon SCT
1.8V~3.3V ¡À25ppm 10MHz QFN 5mm*3.2mm*900¦Ìm
Standard Clock Oscillators 10.0 MHZ 25PPM