Abracon ASFLM2-27.000MHZ-LR-T
MEMS Oscillator, 27 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 25 ppm, 3.3 V, ASFLM
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页18 年前
Future Electronics
Master Electronics
Abracon SCT
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.30%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 27MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
MEMS Oscillator, 27 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1001
MEMS Oscillator, 27 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1001
Oscillator MEMS 27MHz ±20ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin SMD T/R
描述
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 27MHz Nom, CMOS
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 27.0000M HZ LVCMOS
MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS, 5x3.2mm, RoHS
Abracon SCT
Standard Clock Oscillators 27MHz 25ppm CMOS 3.3V -40C +85C
LVCMOS 3V 3.6V 15mA 15pF ¡À25ppm 27MHz 5mm*3.2mm*900¦Ìm