Abracon ASEMPLV-148.500MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 148.5MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页15 年前
Sager Electronics
JRH Electronics
element14 APAC
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+21.41%
供应链
Introduction Date2012-07-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 148.5MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN EP SMD Tube
Oscillator MEMS 148.5MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN EP SMD T/R
Oscillator MEMS 148.5MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN EP SMD T/R
Oscillator MEMS 148.5MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 3.3V 6-Pin VDFN EP SMD Tube
Oscillator MEMS 150MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
描述
ASEMP Series 148.5 MHz 3.2 x 2.5 mm 2.25 to 3.6 V ±25 ppm SMT Clock Oscillator
Mems Osc, 148.5Mhz, Lvds, 3.2Mm X 2.5Mm Rohs Compliant: Yes |Abracon ASEMPLV-148.500MHZ-LR-T
LVDS Output Clock Oscillator, 2.3MHz Min, 460MHz Max, 148.5MHz Nom, CMOS
MEMS OSCILLATOR, 148.5MHZ, 3.2 X 2.5MM, LVDS; Product Range:ASEMP Series; Frequency Nom:148.5MHz; Frequency Stability + / -:25ppm; Supply Voltage Nom:3.3V; Oscillator Case:SMD, 3.2mm x 2.5mm; Oscillator Output Compatibility:LVDS