Abracon ASEMPLP-125.000MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 125MHz ±25ppm (Stability) LVPECL 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页15 年前
Sager Electronics
Newark
Electro Sonic
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-73.30%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Introduction Date2011-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 125MHz ±25ppm (Stability)CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
MEMS Oscillator, 125 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 25 ppm, 3 V, DSC1101
Oscillator MEMS 125MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R
Oscillator MEMS 125MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
描述
ASEMP Series 125 MHz 3.2 x 2.5 mm 2.25 to 3.6 V ±25 ppm SMT Clock Oscillator
LVPECL Output Clock Oscillator, 2.3MHz Min, 460MHz Max, 125MHz Nom, CMOS
LVPECL MEMS OSCILLATOR, 125 MHZ, SMD; Fr; LVPECL MEMS OSCILLATOR, 125 MHZ, SMD; Frequency:125MHz; Frequency Tolerance:-; Supply Voltage:2.25V to 3.6V; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:85°C; Load Capacitance:15pF; Oscillator Mounting:SMD
Mems Oscillator, 125Mhz, 3.2 X 2.5Mm, Lvpecl; Rango De Producto:Serie Asemp; Frecuencia Nom.:125Mhz; Estabilidad De Frecuencia +/-:25Ppm; Tensión De Alimentación Nom.:3.3V; Encapsulado Del Oscilador:Smd, 3.2Mm X 2.5Mm |Abracon ASEMPLP-125.000MHZ-LR-T