Abracon ASEMB-30.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 30MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
数据表和文档
Master Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.26%
相关零件
MEMS Oscillator, 30 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 50 ppm, 3.3 V, ASDMB
CTS Components636L3I030M00000
Clock Oscillator 30MHz 3.3V 30pF 4-Pin SMD T/R
Crystal Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 85C 13mA 0.047 1.20mm
ECS InternationalECS-2333-300-BN-TR
Oscillator, 30 MHz, 50 ppm, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 3.3 V, HCMOS, ECS-2333
CTS Components636L3C030M00000
SMD Crystal Oscillator 30MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
描述
MEMS Oscillator, 30 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 50 ppm, 3.3 V, ASEMB
ASEMB Series 30MHz 1.8V ~ 3.3V XO Standard Crystal Oscillator SMD-4
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 30MHz Nom, CMOS
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 30.0000M HZ CMOS SMD
Mems Osc Xo 30.0000Mhz Cmos Smd/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASEMB-30.000MHZ-LC-T
CMOS 300mV 4V 16mA 15pF ¡À50ppm 30MHz QFN 3.2mm*2.5mm*900¦Ìm
MEMS OSC XO 30.0000MHZ CMOS SMD, 3.2x2.5mm, RoHS