Abracon ASE2-48.000MHZ-E-T
Oscillator XO 48MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
Abracon SCT
Datasheet3 页18 年前
Technical Drawing1 页11 年前
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2014-08-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
ASV Series 48 MHz 7 x 5.08 mm 3.63 V ±100 ppm SMT HCMOS Clock Oscillator
ASFL1 Series 48 MHz 5 x3.2x1.3 mm ±50 ppm -40 to +85°C Crystal Clock Oscillator
Oscillator XO 48MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 48MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-3963-480-AU-TR
Oscillator XO 48MHz ±100ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
描述
ASE2 Series 48 MHz 3.2 x 2.5 mm 2.5 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Crystal Lead Free RoHS Compliant Standby (Power Down) Oscillator 15pF 70C 15mA 0.047 1.20mm
Oscillator, 48Mhz, smd; Product Range:Ase2 Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; Frequency:48Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Resonantor Case/Package:Smd Rohs Compliant: Yes |Abracon ASE2-48.000MHZ-ET