Abracon ASE-33.000MHZ-E-T
Oscillator XO 33MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页4 年前
Sager Electronics
Electro Sonic
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginTaiwan
Introduction Date2014-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Crystal Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 70C 13mA 0.047 1.20mm
Oscillator XO 33.333MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 32MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-2033-300-AU
Oscillator XO 30MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-CSMD T/R
ECS InternationalECS-2033-320-AU
Oscillator XO 32MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-CSMD T/R
ECS InternationalECS-3963-320-AU-TR
Oscillator XO 32MHz ±100ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
描述
ASE Series 33 MHz 3.2 x 2.5 mm 3.3 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Xtal Osc Xo 33.0000Mhz Cmos Smd/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASE-33.000MHZ-ET
Standard Clock Oscillators 3.3V 100ppm Ceramic -20+70C
CMOS Output Clock Oscillator, 33MHz Nom
XTAL OSC XO 33.0000MHZ CMOS SMD, 3.2x2.5mm, RoHS