Abracon ASE-12.000MHZ-E-T
Oscillator XO 12MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Production
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet6 页4 年前
Sager Electronics
Electro Sonic
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+31.58%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Oscillator XO 12.5MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 12MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ASV Series 12 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Oscillator XO 12MHz ±100ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 12.288MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
描述
ASE Series 12 MHz 3.2 x 2.5 mm 3.3 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
12MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 7mA Enable/Disable
Xtal Osc Xo 12.0000Mhz Cmos Smd/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASE-12.000MHZ-ET
Standard Clock Oscillators 3.3V 100ppm Ceramic -20+70C
CMOS Output Clock Oscillator, 12MHz Nom
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD, 3.2x2.5mm, RoHS
Abracon SCT
3.3V ¡À100ppm 12MHz 3.2mm*2.5mm*1.2mm