Abracon ASDMB-14.7456MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 14.7456MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页15 年前
JRH Electronics
Master Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.18%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-02-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 14.7456MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
CTS Components636L3I014M74560
SMD Crystal Oscillator 14.7456MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator XO 14.7456MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-14M7456
SMD Crystal Oscillator 14.7456MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator XO 14.7456MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 16MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
描述
MEMS Oscillator, 14.7456 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 50 ppm, 3.3 V, ASDMB
LVCMOS 300mV 4V 16mA 15pF ¡À50ppm 14.7456MHz QFN 2.5mm*2mm*900¦Ìm
Mems Osc Xo 14.7456Mhz Lvcmos/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASDMB-14.7456MHZ-LC-T
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 14.7456MHZ LVCMOS
CMOS Output Clock Oscillator, 14.7456MHz Nom