Abracon ARRKP5062-S915B
Patch Antenna, Single Band, Right Hand Circular, 902 MHz to 928 MHz, Through Hole
Production
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页7 年前
Datasheet3 页8 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-43.97%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
ARRKP5062 Series 928 MHz 3dBi Surface Mount UHF RFID Antenna
Base Station/Broadcast Transmission Antenna, 902MHz Min, 928MHz Max
Antenna Passive Patch, UHF 3dBi Gain 928MHz Box
Antennas RF ANT 915MHZ CER PA TCH MMCX SMD
915MHZ UHF RFID PATCH ANT MMCX-JW, RoHS