Abracon APAE1575R2540BBDB1-T
Antenna, Patch, 1.57542Ghz Rohs Compliant: Yes |Abracon APAE1575R2540BBDB1-T
Production
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页11 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.53%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Patch Antenna, Single Band, Left Hand Circular, 2.338 GHz, Adhesive Tape
描述
Patch Antenna, Single Band, Right Hand Circular, 1.575 GHz, Adhesive Tape
Antenna Passive Patch 1576.443MHz Automotive Tray
1575.42MHZ, 25*25*4mm GPS Patch Antenna 1K MOQ
Antennas 1575.42 MHZ 25*25*4MM GPS