Abracon APAE1575R2040ABDD2-T
Antenna, Patch, 1.57542Ghz Rohs Compliant: Yes |Abracon APAE1575R2040ABDD2-T
Production
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页4 年前
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.71%
供应链
Introduction Date2015-08-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Patch Antenna, Single Band, Left Hand Circular, 2.338 GHz, Adhesive Tape
描述
Patch Antenna, Single Band, Right Hand Circular, 1.575 GHz, Adhesive Tape
Antenna Passive Patch 1584.5MHz Automotive 2-Pin Tray
GPS L1,Galileo E1 1.5 50¦¸ 1.575GHz 5MHz 20mm*20mm*4.6mm
Antennas 1575.42 MHZ 50OHM VSWR 1.5:1
1.575GHZ GPS CER PATCH ANT PIN, RoHS