Abracon APAE1575R1540AZDB2F-T
Antenna, Patch, 1.576443Ghz, 1.2Dbi Rohs Compliant: Yes |Abracon APAE1575R1540AZDB2F-T
Production
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页11 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.18%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Patch Antenna, Single Band, Left Hand Circular, 2.338 GHz, Adhesive Tape
描述
1575.42MHZ, 15*15*4MM GPS PATCH ANTENNA; 1575.42MHZ, 15*15*4MM GPS PATCH ANTENNA / 1000 PER TRAY
Patch Antenna, Single Band, Right Hand Circular, 1.575 GHz, Adhesive Tape
Antenna Passive Patch 1576.443MHz Automotive 2-Pin Tray
Antennas 1575.42 MHZ 50OHM RL =-15.0DB
1.575GHZ GPS CER PATCH ANT PIN, RoHS