Abracon AMDLA1004Q-1R0MT
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Metal Alloy-Core, SMD, 4339
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-02-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Inductor Molded Shielded 1uH 20% 2-Pin SMD T/R - Tape and Ree
FIXED IND 1UH 20A 3.25 MOHM SMD
Power Inductors - SMD IND 1uH 20A 3.25m