Abracon AIUR-12-101K
General Purpose Inductor, 100uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDAIUR-12-101K联系方式
>1wk
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIUR-12-101K 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 100uH 10% 100KHz 17Q-Factor Ferrite 0.75A 0.43Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 100uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.72A 0.45Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 100uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
Wurth Elektronik7447462101
WE-TI Radial Leaded Wire Wound Inductor
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 100uH 10% 1KHz Ferrite 632mA AXL
TAIYO YUDENLHL08TB101K
Inductor Power Wirewound 100uH 10% 796KHz 25Q-Factor Ferrite 0.79A 0.32Ohm DCR RDL Ammo
描述
Power Inductors - Leaded FIXED IND 100UH 660MA 500 MOHM
UNSHIELDED DRUM CORE INDUCTOR, 100UH, 10%, 0.50OHM, 0.66A, 2
Power Inductor 100uH 0.66A 500mΩ, AIUR-12 , RoHS
Abracon SCT
AIUR-12 Radial Vertical Cylinder 0.283Dia 7.20mm 100muH