Abracon AIUR-08-151K
Inductor Power Unshielded Drum Core 150uH 10% 1KHz Ferrite 1.4A 0.23Ohm DCR Pin Bulk
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页18 年前
Abracon SCT
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 1.6A 0.25Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 150uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.15A 0.37Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz Ferrite 1.2A 0.5Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz Ferrite 1A 0.34Ohm DCR AXL Bag
Ind 150.00 Uh 1.000 A 510.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-09-151K
TAIYO YUDENLHL13TB151K
Ind Power 150uH 10% 796KHz 50Q-Factor Ferrite 1.5A RDL Ammo Pack
描述
Ind 150.00 Uh 1.400 A 230.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-08-151K
General Purpose Inductor, 150uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 150UH 1.4A 230 MOHM TH
Ind Power 150uH 10% 100KHz Ferrite 1.4A RDL
FIXED IND 150UH 1.4A 230 MOHM TH / 150 µH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.4 A 230mOhm Max Radial, Vertical Cylinder