Abracon AIUR-06-182K
Ind 1800.00 Uh 0.460 A 1800.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-182K
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Electro Sonic
Master Electronics
Abracon SCT
Sager Electronics
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIUR-06-182K 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Wirewound 1800uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.39A 5.3Ohm DCR RDL Bag
General Purpose Inductor, 1800uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor, ferrite,1.8Mh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDR0805-182KL
Inductor Power Wirewound 1.8mH 10% 1KHz 31Q-Factor Ferrite 170mA 6.8Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 1800uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Unshielded Wirewound 1800uH 10% 1KHz 0.12A 14Ohm DCR AXL T/R
描述
Power Inductors - Leaded FIXED IND 1.8MH 460MA 1.8 OHM TH
Ind Power 1.8mH 10% 10KHz Ferrite 660mA RDL