Abracon AISR-875-221L
Ind Power Shielded 220uH 15% 1KHz Ferrite 530mA RDL Bulk
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页16 年前
3 个月趋势:
-100%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AISR-875-221L 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 15% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 480mA 1Ohm DCR T/R
描述
Ind 220.00 Uh 0.570 A 630.00 Mohm/ Tray Rohs Compliant: Yes |Abracon AISR-875-221L
Power Inductors - Leaded FIXED IND 220UH 570MA 630 MOHM
Power Inductor 220uH 0.57A 630mΩ, AISR-875 , RoHS
Abracon SCT
General Purpose Inductor, 220uH, 15%, 1 Element
AISR-875 Radial Vertical Cylinder 0.307Dia 7.80mm 220muH