Abracon AISR-01-102J
Ind Power Shielded 1mH 5% 1KHz 70Q-Factor Ferrite 90mA RDL
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet2 页18 年前
Electro Sonic
Abracon SCT
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.36%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AISR-01-102J 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind RF Choke Shielded Wirewound 1mH 5% 1KHz 70Q-Factor 90mA RDL Bag
Wurth Elektronik744732102
FIXED IND 1MH 330MA 3.4 OHM TH
Ind RF Choke Bobbin Core 1mH 5% 796KHz 50Q-Factor Ferrite 100mA AXL T/R
General Purpose Inductor, 1000uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
API Delevan1945-39J
FIXED IND 1MH 104MA 16.5 OHM TH
描述
Ind 1000.00 Uh 0.090 A 3400.00 Mohm/ Box Rohs Compliant: Yes |Abracon AISR-01-102J
Power Inductors - Leaded FIXED IND 1MH 90MA 3.4 OHM TH
General Purpose Inductor, 1uH, 5%, 1 Element, Drum-Core
Power Inductor 1000uH 0.09A 3400mΩ, AISR-01 , RoHS
Abracon SCT
1KHz 770KHz 90mA 70@50kHz 1mH 3.4¦¸ ¡À5% ,D10.5XL10.5MM , 10.8mm*14mm
AISR-01 Radial Vertical Cylinder 0.425Dia 10.80mm 1mH