Abracon AISC-1812H-120K-T
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 12uH 10% 1MHz 0.62A 0.47Ohm DCR 1812 T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页18 年前
Sager Electronics
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 12uH 10% 1MHz Ferrite 0.21A 1.82Ohm DCR 0806 T/R
General Purpose Inductor, 12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Inductor Power Unshielded Wirewound 12uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 500mA 600mOhm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Wurth Elektronik7447669112
WE-GFH High Frequency SMD Inductor | FIXED IND 12UH 810MA 465 MOHM
描述
General Purpose Inductor, 12uH, 10%, 1 Element, SMD, 1812
FIXED IND 12UH 620MA 470 MOHM
Power Inductor 12Uh 620Ma 10% 21Mhz
RF Inductors - SMD 12uH 10%