Abracon AISC-0603HP-68NJ-T
Ind High Current Wirewound 68nH 5% 200MHz 38Q-Factor Ceramic 650mA 0603 T/R
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.74%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor RF Wirewound 0.068uH 5% 200MHz 40Q-Factor Alumina 0.6A 0.34Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.068uH 5% 200MHz 60Q-Factor Ferrite 0.5A 0.38Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.068uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Inductor RF Wirewound 0.068uH 5% 200MHz 55Q-Factor Ceramic 0.5A 0.38Ohm DCR 0805 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 68nH 5% 100MHz 40Q-Factor Air 460mA 230mOhm DCR 0805 Embossed T/R
General Purpose Inductor, 0.068uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
描述
AISC Series 0603 68 nH ±5 % 650 mA 0.28 Ohm Surface Mount Wirewound Inductor
General Purpose Inductor, 0.068uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Ind 68.00 Nh 0.650 A 280.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0603HP-68NJ-T
Power Inductors - SMD FIXED IND 68NH 650MA 280 MOHM