Abracon AISC-0402HP-3N3J-T
General Purpose Inductor, 0.0033uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
数据表和文档
3 个月趋势:
-0.43%
相关零件
Inductor RF Wirewound 0.0033uH 5% 250MHz 20Q-FactorCeramic 0.84A 0.066Ohm DCR 0402 T/R
Inductor RF Wirewound 0.0033uH 5% 250MHz 30Q-Factor Ceramic 0.6A 0.08Ohm DCR 0805 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 3.3nH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 850mA 59mOhm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.003uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Inductor RF Wirewound 0.0033uH 5% 100MHz 20Q-Factor Ceramic 1A 0.07Ohm DCR 1206 T/R
Inductor Chip Multi-Layer 3.3nH 0.3nH 100MHz 10Q-Factor Ceramic 300mA 220mOhm DCR 0603 T/R
描述
Ind 3.30 Nh 1.700 A 45.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0402HP-3N3J-T
Power Inductors - SMD FIXED IND 3.3NH 1.7A 45 MOHM SMD
250MHz 8.5GHz 1.7A 23@250MHz 3.3nH 45m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*550¦Ìm*600¦Ìm
AISC-0402HP 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.022W 1.00mmx0.55mm 3.3nH