Abracon AIRD-06-270K
Ind Power 27uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 5.5A Radial Bulk
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页7 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIRD-06-270K 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-10-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 27uH 10% 1KHz Ferrite 5.5A RDL
Inductor Power Unshielded Wirewound 27uH 10% 1KHz Ferrite 5.36A 0.027Ohm DCR AXL Bag
API Delevan4590R-273K
General Purpose Inductor, 27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 27uH 10% 1KHz Ferrite 4.5A RDL
API Delevan4590-273K
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 27uH 10% 1KHz Ferrite 4A AXL
描述
Ind 27.00 Uh 5.500 A 26.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-06-270K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 27UH 5.5A 26 MOHM TH