Abracon AIRD-03-270K
Inductor Power Unshielded Drum Core 27uH 10% 100KHz Ferrite 23A 0.012Ohm DCR RDL
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet2 页14 年前
Master Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIRD-03-270K 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
Inductor Power Toroid 27uH 10% 1KHz Iron 10.4A 0.012Ohm DCR Box
General Purpose Inductor, 27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
General Purpose Inductor, 27uH, 10%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 1210
General Purpose Inductor, 27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Wurth Elektronik7447669127
HIGH FREQUENCY SMT INDUCTOR General Purpose Inductor, 27uH, 10%, 1 Element, SMD, 1812
Ind Power Chip Unshielded Wirewound 27uH 10% 1MHz Ferrite 180mA 0806 Embossed T/R
描述
Ind Power Choke 27uH 10% 100KHz Ferrite 13.5A Radial Bulk
Ind 27.00 Uh 13.500 A 12.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-03-270K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 27UH 13.5A 12 MOHM TH