Abracon AIRD-03-100K
Inductor Power Unshielded Drum Core 10uH 10% 100KHz Ferrite 38A 0.006Ohm DCR RDL
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet2 页14 年前
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIRD-03-100K 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
3D下载
相关零件
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
High Current RF Choke Bobbin Core 10uH 10% 1KHz Ferrite 17A 0.006Ohm DCR RDL
Ind High Current Wirewound 10uH 10% 1KHz 13.9A Box
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 10uH 10% 1MHz Ferrite 0.65A 0.24Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 10uH 10% 1MHz Ferrite 0.3A 0.572Ohm DCR 1210 T/R
FIXED INDUCTOR General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
描述
Power Inductors - Leaded FIXED IND 10UH 17A 6 MOHM TH
Power Inductor 10uH 17A 6mΩ, AIRD-03 , RoHS
Abracon SCT
AIRD-03 Radial Vertical Cylinder 1.102Dia 28.00mm 10muH