Abracon AIRD-02-561K
Inductor Power Drum Core 560uH 10% 100KHz Ferrite 4.1A 0.388Ohm DCR RDL
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页14 年前
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIRD-02-561K 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Drum Core 560uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 1.6A 0.388Ohm DCR RDL
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 560uH 10% 1KHz Ferrite 1.6A RDL
General Purpose Inductor, 560uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Unshielded Wirewound 560uH 10% 1KHz Ferrite 1.17A 0.42Ohm DCR AXL Bag
API Delevan4590-564K
Non-RoHS Compliant Wirewound Active Contains Lead Fixed Inductor -55C~125C 1kHz 504mOhm Max 560muH
API Delevan4590R-564K
描述
Power Inductors - Leaded FIXED IND 560UH 1.6A 388 MOHM TH
Power Inductor 560uH 1.6A 388mΩ, AIRD-02 , RoHS
Abracon SCT
1KHz 4.1A 1.6A 560¦ÌH 388m¦¸ ¡À10% ,D21XL21MM , 21mm*21mm
AIRD-02 Radial Vertical Cylinder 0.827Dia 21.00mm 560muH