Abracon AIRD-02-330K
Ind Power Choke 33uH 10% 1KHz Ferrite 5.5A Radial Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页14 年前
Abracon SCT
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIRD-02-330K 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind Power 33uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 5.5A Radial Bulk
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 33uH 10% 1KHz Ferrite 5.5A RDL
Inductor High Current Wirewound 33uH 10% 1KHz Iron 7A 19mOhm DCR Box
Ind Power 33uH 10% 1KHz Ferrite 4.83A Axial Bulk
API Delevan4590-333K
General Purpose Inductor, 33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
API Delevan4590R-333K
描述
Ind 33.00 Uh 5.500 A 305.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-02-330K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 33UH 5.5A 29 MOHM TH