Abracon AIRD-02-100K
Inductor Power Drum Core 10uH 10% 100KHz Ferrite 30A 0.009Ohm DCR RDL
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页14 年前
Abracon SCT
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIRD-02-100K 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind High Current Wirewound 10uH 10% 1KHz 13.9A Box
Inductor Power Toroid 10uH 10% 1KHz Iron 11.7A 0.007Ohm DCR Box
Inductor Power Drum Core 10uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 11.4A 0.009Ohm DCR RDL
General Purpose Inductor, 10uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind Power 10uH 10% 1KHz Ferrite 9A Radial Bulk
Inductor Power Unshielded Wirewound 10uH 10% 1KHz Ferrite 8.7A 0.019Ohm DCR AXL Bag
描述
Ind Power Choke 10uH 10% 1KHz Ferrite 11.4A Radial Bulk
Ind 10.00 Uh 11.400 A 9.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-02-100K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 10UH 11.4A 9 MOHM TH
AIRD Series 10 uH ±10% Tol. 11.4 A Unshielded Through Hole Radial Power Inductor