Abracon AIRD-01-330K
Inductor Power Drum Core 33uH 10% 1KHz Ferrite 4A 0.04Ohm DCR RDL
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet2 页21 年前
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-25.97%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIRD-01-330K 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 months ago)
LTB Date2026-01-30
相关零件
Ind Power 33uH 10% 1KHz Ferrite 4.83A Axial Bulk
General Purpose Inductor, 33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
API Delevan4590R-333K
API Delevan4590-333K
Ind High Current Choke Bobbin Core 33uH 10% 1KHz Ferrite 4A AXL
Inductor Power Drum Core 33uH 10% 10KHz Ferrite 5.2A 0.051Ohm DCR RDL
描述
Ind Power 33uH 10% 1KHz Ferrite 4A Radial Bulk
Ind 33.00 Uh 4.000 A 40.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-01-330K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 33UH 4A 40 MOHM TH