Abracon AIML-1008HC-2R2M-T
Inductor Power Shielded Multi-Layer 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 1.5A 0.09Ohm DCR 1008 T/R
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet3 页12 年前
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-89.89%
相关零件
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 1.8A 1212 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 1.75A 0.0816Ohm DCR 1212 T/R
Ind Power Chip Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 1.6A 1212 Embossed T/R
Ind Power Chip Shielded Multi-Layer 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 1.3A 1008 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Powdered Iron 1.7A 0.15Ohm DCR 0806 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Metal Alloy 1.3A 0.192Ohm DCR 0806 T/R
描述
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
RF Inductors - SMD FIXED IND 2.2UH 1.5A 90 MOHM SMD
2.2 H Shielded Multilayer Inductor 1.5 A 90mOhm 1008 (2520 Metric)
Power Inductor 2.2uH 1.3A 90mΩ, AIML-1008HC , RoHS
Abracon SCT
AIML-1008HC 1008 (2520Metric) 0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm 2.2muH
1MHz 40MHz 1.5A 2.2¦ÌH 90m¦¸ ¡À20% 1008 2.5mm*2mm*1mm