Abracon AIML-0603-R33K-T
Ind Chip Shielded Multi-Layer 330nH 10% 25MHz 15Q-Factor Ferrite 50mA 0603 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet3 页18 年前
Abracon SCT
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.07%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-11-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 330nH 10% 25MHz 15Q-Factor Ferrite 100mA 0603
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.33uH 10% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 0.25A 0.55Ohm DCR 0805 T/R
Inductor, ferrite,330Nh,10+% Tol,10-% Tol,0603-Case |Bourns, Inc. CS160808-R33K
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 330nH 10% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 250mA 0805
描述
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Ind 0.33 Uh 0.050 A 850.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AIML-0603-R33K-T
RF Inductors - SMD FIXED IND 330NH 35MA 850 MOHM
Power Inductor 0.33uH 0.035A 850mΩ, AIML-0603 , RoHS
Abracon SCT
25MHz 250MHz 35mA 15@25MHz 330nH 850m¦¸ ¡À10% 0603 1.6mm*800¦Ìm*950¦Ìm
AIML-0603 0603 (1608Metric) 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 330nH