Abracon AIAP-03-121K
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 1KHz Ferrite 2.54A 0.113Ohm DCR AXL Bag
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet2 页5 年前
Sager Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-13.67%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIAP-03-121K 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind 120.00 Uh 2.000 A 127.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-121K
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.66A 0.48Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 0.48A 0.93Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.89A 0.4Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 120uH 10% 1KHz 0.47A 0.9Ohm DCR AXL T/R
Inductor Power Unshielded Drum Core 120uH 10% 1KHz Ferrite 1.5A 0.2Ohm DCR Pin Bulk
描述
General Purpose Inductor, 120uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Bulk / Axial Power Inductor, 22.9mm x 11.4mm, 100pc per bag
Power Inductor 120uH 2.54A 113mΩ, AIAP-03 , RoHS
Abracon SCT
FIXED IND 120UH 2.54A 113MOHM TH
FIXED IND 120UH 2.54A 113 MOHM
INDUCTOR 120UH 2.54A 10% AXIAL
1KHz 2.54A 120¦ÌH 113m¦¸ ¡À10% ,D11.4XL22.9MM 22.9mm
AIAP-03 Axial 0.449Diax0.902L 11.40mmx22.90mm 120muH