Abracon AIAP-02-471K
Inductor Power Unshielded Wirewound 470uH 10% 1KHz Ferrite 0.59A 1.15Ohm DCR AXL Bag
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页21 年前
3 个月趋势:
-5.11%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIAP-02-471K 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Inductor Power Wirewound 470uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.68A 1.1Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 470uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.42A 1.48Ohm DCR T/R
Ind RF Choke Bobbin Core 470uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 680mA RDL
TAIYO YUDENLHL10TB471K
Ind Power 470uH 10% 796KHz 30Q-Factor Ferrite 570mA RDL Ammo Pack
描述
Ind Power 470uH 10% 1KHz Ferrite 590mA Axial Bulk
Power Inductors - Leaded FIXED IND 470UH 590MA 1.15 OHM
100 per bag / Axial Power Inductor, 14mm x 6.4mm, 100pc per bag
Power Inductor 470uH 0.59A 1150mΩ, AIAP-02 , RoHS
Abracon SCT
General Purpose Inductor, 470uH, 10%, 1 Element
FIXED IND 470UH 590MA 1.15OHM TH