Abracon AIAP-02-123K
Inductor Power Unshielded Wirewound 12000uH 10% 1KHz Ferrite 0.11A 29.9Ohm DCR AXL Bag
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页21 年前
3 个月趋势:
-20.51%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIAP-02-123K 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Inductor Power Wirewound 12000uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.15A 34.7Ohm DCR RDL Bag
描述
Ind Power 12mH 10% 1KHz Ferrite 110mA Axial Bulk
Power Inductors - Leaded FIXED IND 12MH 110MA 29.9 OHM TH
100 per bag / Axial Power Inductor, 14mm x 6.4mm, 100pc per bag
Power Inductor 12000uH 0.11A 29900mΩ, AIAP-02 , RoHS
Abracon SCT
General Purpose Inductor, 12000uH, 10%, 1 Element
INDUCTOR 12000UH .11A 10% AXIAL
AIAP-02 Axial 0.252Diax0.551L 6.40mmx14.00mm 12mH