Abracon AIAP-02-120K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 12UH 3.6A 37 MOHM TH
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页21 年前
3 个月趋势:
-1.09%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIAP-02-120K 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Inductor Power Wirewound 12uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 3.1A 0.05Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 12uH 10% 1KHz 1.4A 0.11Ohm DCR AXL T/R