Abracon AIAP-01-562K-T
Ind Power 5.6mH 10% 1KHz Ferrite 63mA Axial T/R
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AvnetAIAP-01-562K-T010K
3d
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDAIAP-01-562K-T联系方式
>1wk
数据表和文档
IHS
相关零件
General Purpose Inductor, 5600uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
描述
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
Power Inductor 5600uH 0.063A 55000mΩ, AIAP-01 , RoHS
Abracon SCT
General Purpose Inductor, 5600uH, 10%, 1 Element
FIXED IND 5.6MH 63MA 55 OHM TH
INDUCTOR 5600UH .063A 10% AXIAL