Abracon AIAP-01-4R7K-T
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2, 500pc per reel
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
Master Electronics
Abracon SCT
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.50%
供应链
Country of OriginVietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 4.7uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
General Purpose Inductor, 5uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4040/1515
Ind General Purpose Chip Wirewound 4.7uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 315mA 1812 T/R
Inductor Chip Wirewound 4.7uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.22A 1.5Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 4.7uH 10% 7.96MHz 10Q-Factor Ferrite 650mA 270mOhm DCR 1812 T/R
TAIYO YUDENLK21254R7K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 4.7uH 10% 10MHz 45Q-Factor Ferrite 0.03A 0.7Ohm DCR 0805 T/R
描述
General Purpose Inductor, 4.7uH, 10%, 1 Element
Power Inductor 4.7uH 1.7A 68mΩ, AIAP-01 , RoHS
Abracon SCT
FIXED IND 4.7UH 1.7A 68 MOHM TH
7.9MHz 86MHz 1.7A 4.7¦ÌH 68m¦¸ ¡À10% ,D3.3XL9.1MM 9.14mm
AIAP-01 Axial 0.130Diax0.360L 3.30mmx9.14mm 4.7muH