Abracon AIAP-01-472K-T
Inductor Power Unshielded Wirewound 4700uH 10% 1KHz 0.074A 45Ohm DCR AXL T/R
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页6 年前
Abracon SCT
Future Electronics
3 个月趋势:
+15.63%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 4700uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 0.08A 21Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 4700uH 10% 1KHz 32Q-Factor Ferrite 0.1A 18Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 4700uH 10% 1KHz 96Q-Factor Ferrite 0.15A 17Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 4700uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.24A 13.6Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 4700uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 0.14A 5.6Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 4700uH 10% 1KHz Ferrite 0.18A 9.66Ohm DCR AXL Bag
描述
AIAP-01 Series 4700 uH 74 mA 45 Ohm Through Hole Epoxy Coated Power Inductor
Power Inductor 4700uH 0.074A 45000mΩ, AIAP-01 , RoHS
Abracon SCT
AXIAL POWER INDUCTOR, 9.14MM X 3.3MM, 2,500PC PER REEL
General Purpose Inductor, 4700uH, 10%, 1 Element
1KHz 450KHz 74mA 4.7mH 45¦¸ ¡À10% ,D3.3XL9.1MM 9.14mm
INDUCTOR 4700UH .074A 10% AXIAL
Power Inductors - Leaded FIXED I
AIAP-01 Axial 0.130Diax0.360L 3.30mmx9.14mm 4.7mH