Abracon AIAP-01-3R3K-T
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.3uH 10% 7.9MHz 1.9A 0.054Ohm DCR AXL T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
Master Electronics
Abracon SCT
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.48%
相关零件
Ind Chip Wirewound 3.3uH 10% 7.9MHz 22Q-Factor Ferrite 185mA 1008 T/R
Ind General Purpose Chip Wirewound 3.3uH 10% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 355mA 1812 T/R
Inductor Chip Wirewound 3.3uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.26A 1.2Ohm DCR 1210 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.3uH 10% 7.96MHz 10Q-Factor Ferrite 750mA 220mOhm DCR 1812 T/R
Inductor RF Molded Wirewound 3.3uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor 0.26A 1.2Ohm DCR 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 3.3uH 10% 1MHz 20Q-Factor Ferrite 0.3A 1Ohm DCR 1210 T/R
描述
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element
Power Inductor 3.3uH 1.9A 54mΩ, AIAP-01 , RoHS
Abracon SCT
FIXED IND 3.3UH 1.9A 54 MOHM TH
AIAP-01 Axial 0.130Diax0.360L 3.30mmx9.14mm 3.3muH
7.9MHz 110MHz 1.9A 3.3¦ÌH 54m¦¸ ¡À10% 9.14mm