Abracon AIAP-01-330K-T
Ind Power 33uH 10% 1KHz Ferrite 910mA Axial T/R
数据表和文档
IHS
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.26%
供应链
Country of OriginVietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Wirewound 33uH 10% 1KHz 45Q-Factor Ferrite 1.7A 0.14Ohm DCR RDL Bag
Ind Power Wirewound 33uH 10% 1KHz 24Q-Factor Ferrite 880mA T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 33uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.7A 0.38Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Unshielded Drum Core 33uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 2.05A 0.08Ohm DCR RDL
Ind Power 33uH 10% 1KHz Ferrite 2.2A Axial Bulk
描述
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
Power Inductor 33uH 0.91A 290mΩ, AIAP-01 , RoHS
Abracon SCT
FIXED IND 33UH 910MA 290 MOHM TH
General Purpose Inductor, 33uH, 10%, 1 Element
1KHz 7.6MHz 910mA 33¦ÌH 290m¦¸ ¡À10% ,D3.3XL9.1MM 9.14mm
AIAP-01 Axial 0.130Diax0.360L 3.30mmx9.14mm 33muH