Abracon AIAP-01-220K-T
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 10% 1KHz 1A 0.19Ohm DCR AXL T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
Master Electronics
Abracon SCT
Future Electronics
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.42%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Wirewound 22uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.7A 0.12Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 22uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 2.1A 0.086Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 10% 1KHz Ferrite 2.7A 0.05Ohm DCR AXL Bag
Inductor Power Wirewound 22uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 2.4A 0.07Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 22uH 10% 1KHz 20Q-Factor 1.9A 70mOhm DCR RDL Ammo Pack
TAIYO YUDENCBC3225T220KR
Inductor Power Chip Wirewound 22uH 10% 100KHz Ferrite 0.78A 0.351Ohm DCR 1210 T/R
描述
AIAP-01 Series 22 uH ±10 % 1000 mA Unshielded Through Hole Axial Power Inductor
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
General Purpose Inductor, 22uH, 10%, 1 Element
Power Inductor 22uH 1A 190mΩ, AIAP-01 , RoHS
Abracon SCT
AIAP-01 Axial 0.130Diax0.360L 3.30mmx9.14mm 22muH
1KHz 8.4MHz 1A 22¦ÌH 190m¦¸ ¡À10% 9.14mm