Abracon AIAP-01-152K-T
Inductor Power Unshielded Wirewound 1500uH 10% 1KHz 0.13A 13.5Ohm DCR AXL T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页6 年前
Abracon SCT
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-16.08%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 1500uH 10% 1KHz 27Q-Factor Ferrite 0.15A 8Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Drum Core 1500uH 10% 10KHz Ferrite 0.15A 3.5Ohm DCR RDL Box
Inductor Power Unshielded Wirewound 1500uH 10% 1KHz 97Q-Factor Ferrite 0.25A 6.3Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1500uH 10% 1KHz 31Q-Factor Ferrite 0.19A 5Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 1500uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 1500uH 10% 1KHz 0.04A 52.2Ohm DCR 1812 T/R
描述
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
Power Inductor 1500uH 0.13A 13500mΩ, AIAP-01 , RoHS
Abracon SCT
General Purpose Inductor, 1500uH, 10%, 1 Element
FIXED IND 1.5MH 130MA 13.5OHM TH
1KHz 760KHz 130mA 1.5mH 13.5¦¸ ¡À10% ,D3.3XL9.1MM 9.14mm
INDUCTOR 1500UH .13A 10% AXIAL